Безбар'єрність
Безбар'єрність – це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім. До Плану заходів залучена потужна команда – це представники влади разом із представниками громадськості.
НОРМАТИВНА БАЗА, ДОКУМЕНТИ
Постанова Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 612 Про внесення змін до Державної цільової програми "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів" на період до 2020 року - Інклюзивність бувель і споруд. Основні положення. ДБН В2.2.- 40:2018 - Постанова Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 706 «Про затвердження Державної цільової програми "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів" на період до 2020 року» - Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1073-р Про затвердження плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року.
ФІЗИЧНА БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ ТА ІНКЛЮЗИВНІСТЬ БУДІВЛІ
У лікарні функціонує « СЕРВІС УТОГ» - це система відеозв’язку, завдяки якій особи з вадами слуху можуть отримати допомогу переклдадача жестової мови онлайн. Пацієнти можуть зв’язатися з сурдоперекладачем і за його посередництва спілкуватися з медиками. Відеозвʼязок з перекладачем жестової мови доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень.Сервіс УТОГ – долає комунікативні барʼєри та дозволяє жити повноцінним життям кожному, хто спілкується жестовою мовою. В лікарні розміщенні інформаційні таблиці з інформацією про те, як зв’язатися з сурдоперекладачем. Для цього людині потрібно просканувати QR код і подзвонити до спеціаліста за допомогою одного із месенждерів. Для осіб з порушенням зору в лікарні встановлені тактильні інформаційні таблички та вивіски зі шрифтом Брайля. Лікарня обладнана місцями для безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують особи з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю. На території лікарні сходи продубльовані пандусом та підйомником для маломобільних груп населення. В лікарні наявні ліфти пристосовані для осіб з інфвалідністю.
СУСПІЛЬНА ТА ОСВІТНЯ БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ
В лікарні, на шляху руху оснащені, наявні орієнтування та інформування (зокрема, тактильні та візуальні елементи доступності, позначення кольором сходинок, порогів, елементів обладнання, прозорих елементів конструкцій, інших об'єктів). За допомогою інформаційних стендів викладені матеріали та законодавчі акти, що регламентують перебування та лікування осіб з інклюзивністю, інформація про наявінсть та доступність безкоштовних медичних послух, програм та ліків для пацієнтів.
ЦИФРОВА ТА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ
Доступ до швидіксного Інтернету, цифрових послуг та інформації всім суспільним групам. Система засобів орієнтації, інформаційної підтримки та безпеки, а саме тактильні та візуальні елементи доступності в лікарні та на прилеглій території (включаючи контрастне маркування кольором тощо). Доступні (візуально та тактильно) інформаційні покажчики: адресна табличка, інформація про: назву, опис діяльності установи, години роботи; інша довідкова інформація тощо.
Зв'яжіться з нами
Ми готові відповісти на ваші запитання та надати необхідну допомогу. Залиште повідомлення, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Зручне розташування
Наша клініка знаходиться у зручному місці, і наша карта допоможе вам зорієнтуватися та знайти нас без проблем.